Güngören OtO Ekspertiz Merkezi

Güngören OtO Ekspertiz Merkezi

Güngören Oto Expertiz

İkinci el araç alımlarında oto ekspertiz kontrolleri özellikle alacağınız araçta yapılan değişimler hakkında bilgi almanızı sağlamaktadır.

Sıfır araçların fiyatlarının artması nedeniyle ikinci el araçlarda oluşan ilgi sonucunda Haznedar oto ekspertiz olarak satın almak istediğiniz araçlarda gerekli kontrollerin profesyonel şekilde yapılmasını sağlamaktayız. Tamamen profesyonel şekilde gerçekleştirmiş olduğumuz kontroller doğrultusunda ayrıntılı bilgi vermekteyiz.

Gelişen teknoloji sayesinde firmamız yapılacak kontroller için en uygun cihazları tercih etmektedir. Bilgisayarlı cihazlar üzerinden gerçekleştirilecek kontroller sonucunda net bilgi alınmaktadır. Almak istediğiniz araçta daha önce yapılmış olan değişimler ya da tamir işlemleri ayrıntılı şekilde incelenerek bu doğrultuda sizlere bilgi vermekteyiz.

Profesyonel Güngören Oto Ekspertiz Hizmeti

Güngören OtO Ekspertiz Merkezi

İkinci el araç alırken sorun yaşamak istemeyenler için Güngören oto Expertiz faaliyetlerimiz aralıksız şekilde devam ettirilmektedir. İhtiyaç duyduğunuz durumlarda iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşım sağlayarak randevu alabilir ve verilen saat ve tarihte sorunsuz şekilde aracınızın kontrol edilmesini sağlayabilirsiniz. Tam kapasiteyle gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalar doğrultusunda her talebi kısa süre içerisinde karşılamaktayız.

Birbirinden farklı marka ve model araçlarda yapılacak olan kontroller sırasında ekibimiz her bir parçayı ayrıntılı şekilde incelemektedir. Motor aksamında yapılan değişiklikler, iç ve dış kaplama da yapılan boyamalar, onarım ya da tamir işlemleri, parça değişim işlemleri gibi pek çok farklı konuda yapılan incelemeler sonucunda rapor hazırlanmaktadır. Kısa süre içerisinde gerekli kontrollerin sağlanması amacıyla en yakın ekspertiz hizmetinden faydalanmak isteyenler için kesintisiz hizmet sağlamaktayız.

Güngören Oto Ekspertiz Hizmet Fiyatları

Güngören OtO Ekspertiz Merkezi

Kaliteli ve güvenilir sonuç almak isteyenler Merter ekspertiz için firmamıza ulaşım sağlayabilirler. Farklı şekillerde gerçekleştirilecek olan kontroller için belirlemiş olduğumuz fiyatlar üzerinden hizmet sunmaktayız. Araçlarda özellikle kaporta, motor ve mekanik ya da full kontrolü yapılmasını istediğiniz durumlarda gerçekleştirilecek kontrollere göre en iyi fiyat seçenekleri üzerinden hizmet sağlamaktayız.

Uzun yıllardır bu alanda hizmet vermekte olan firmamız tamamen müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Yapılacak kontroller doğrultusunda en doğru bilgiler tarafınıza sunulmaktadır. Firmamız tarafından belirlenmiş olan fiyatları incelemek isteyenler www.otoexper.net adresi üzerinden gerekli incelemeleri yaparak detaylı bilgi alabilirler.

Güngören OtO Ekspertiz Merkezi

OTOexper.net Oto Ekspertiz Güngören‘de profesyonel ekspertiz için müşterilerimize araç expertiz hizmeti vermek amacı ile kurulmuş olan Akıncılar Bölgesinde

Güngören OTO EKSPERTiZ, OTOexper.net

İstanbul Güngören oto ekspertiz Tam bağımsız kurumsal kimliği ile %100 müşteri memnuniyetini birincil hedefi olarak prensip edinmiştir.

İkinci el araç piyasasında alıcıların ve araç sahiplerinin araçları hakkında merak ettikleri her şeyi bilmeleri temel haklarından birisidir. Fakat bilgi edinebilecekleri bağımsız kuruluş bulmaları neredeyse imkânsız hale gelmiştir. OTO EXPER.NET kuruluş amacı bu açığı kapatarak toplumun güven ve huzur içerisinde alışveriş yapabilecekleri zemin hazırlamak ve sektörde ki diğer firmalara örnek bir kuruluş olmaktır.

Teknolojinin sınırlarını zorlayan test ve kontrol cihazları ile OTOEXPER.NET araç hakkında elde edilen bütün veri ve parametreleri “DETAYLI GÜNGÖREN EKSPERTİZ RAPORU” formatında müşterilerine analiz etmektedir.

Tıkla ara ; +90 532 423 90 42

Merter Oto Ekspertiz

Merter Oto ekspertiz sistemlerine ve bilimsel yorum yapabilme yetisine güvenen OTOEXPER.NET sıfır hata ile araçları kontrol etmektedir.

İstanbul Güngören Oto Ekspertiz, OTOEXPER.NET sertifikalı kalite kontrol uzmanları tarafından araçları gerçek yol şartlarına göre test eder. Ülkemizin farklı coğrafyalarında da müşterilerinin içinin rahat olmasını ilke edinmiştir.

“AKLINIZDA SORU İŞARETİ KALMASIN!” sloganı ile sektörde öncü olmayı kendisine görev edinen OTOEXPER.NET müşterilerinin mutluluğu ve güveninin en büyük sermayesi olduğunu bilincini taşımaktadır. “BİZ KUSURA BAKIYORUZ”

Güngören Oto Ekspertiz

OTOEXPER.NET ” Güngören Expertiz” Markasına sahip ilk ve tek ekspertiz firmasıdır

Son Model 4. Nesil ölçüm ve test cihazları ile araçlar 501 noktadan kontrol edilerek raporlanır. Elde edilen veri ve parametreler analiz edilerek ekspertiz yaptıran değerli misafirlerimize en anlaşılır şekilde yorumlanır. Bütün raporlar bir dosya haline getirilerek teslim edilir. Aklınızdaki bütün sorulara doğru cevapları bulacağınız OTOEXPER.NET tam bağımsız ve profesyonel bir oto ekspertiz merkezidir.

Güngören expertiz denilince pek çok kullanıcının tercih ettiği firmamıza siz değerli müşterilerimizi bekleriz. Hiçbir zaman “Tarafsızlık” konusunda ödün vermediğimiz gibi en kaliteli hizmeti sunmayı da kendimize en temel kural edindik. Hiçbir ekspertiz firmasının “macunlu” kısımları söylemediği günümüzde araçtaki en ufak İŞLEM, MACUN ve TADİLATI söylemeye devam edeceğiz.

Tıkla ara ; +90 532 423 90 42

 • Obd  Cihaz ile Aracın Elektronik Hataları kontrolü
 • Lift üzerinde Alt Motor Kontrolleri,
 • Lift üzerinde Ön Takım Boşluk Kontrolleri,
 • Kaporta Kontrolü,
 • Boya Kontrolü,
 • Fren Testi,
 • Süspansiyon Testi,
 • Yanal Kayma Testi,
 • Lift Üzerinde Yürüyen Aksam Kontrolleri,
 • Lastik hava ve yeterlilik Testi, Akü Güç testi ,
 • İç Ekspertiz kontrolü,
 • Dış ekspertiz kontrolü,
 • Kaporta Değişen Kontrolleri,
 • Mekanik Durum ve Mekanik Aksamların Kontrolü,
 • DYNO Motor Testi,
 • Conta testi, HO2 isteğe bağlı Aracın Motor Kapağında ağır Hasar kontrolu,
 • Haznedar Oto Ekspertiz

Ekspertiz Nedir?

Otomotiv işin ehli fikri alma manasına gelen oto ekspertiz, yöntem ve estetik yönden araçların değerlendirilmesi için kullanılıyor. Özellikle ikinci el vasıta alımında hayati ehemmiyet taşıyan oto uzman işleminde vasıta içindeki yöntem aksam, aygıt ve ekipmanlar profesyoneller doğrulusunda detaylıca incelenip raporlanıyor.

Güngören Oto Ekspertiz Üstünlükleri

OTOEXPER.NET Oto Ekspertiz esnasında eksperler sıradan kullanıcıların göremeyeceği ya da önemini ayırt edemeyeceği birçok meselesi belirleme edebiliyor.
Aracın hasar geçmişini, ile sonrası değişikliğe uğrayan parçaları, orijinal olan ya da olmayan aksamı müstakbel alıcıya belirten vasıta uzman raporu, yazılı ya da malumat sunumu şeklinde kullanıcıya ulaştırılabiliyor.
Güngören Oto Ekspertiz , “temiz”, “hasarsız”, “az kullanılmış” gibi satıcı doğrulusunda verilen bulguların teyidi için tarafsız bilgileri ihtiyaç duyulan görülüyor.

Satıcı için verilen bulguların garantisi olan ve satış işlemlerinden ardından meydana gelebilecek meseleler karşısında satıcıyı da savunacak olan rapor, alıcının ise araca gerçekleştireceği masrafın aracın kıymetini karşılayıp karşılamadığını öngörüyor.

Güngören Oto Ekspertiz Neleri Kapsıyor?

 

Güngören Oto Ekspertiz.
Otomobil deneme gerçekleştiriliyor ve yöntem yeterlilik eksperlerce puanlanıyor.
Hasar kaydı olmamasına karşın ağır hasarı ya da değiştirilen parçaları olan vasıtalar bu testlerle belirleniyor.
Temiz görünen fakat yıpranmış olan, meseleleri kamufle edilen arabaların birçok sorunu eksper fikri ile meydana çıkıyor.

Güngören Oto Ekspertiz Nasıl Exper Yapılıyor?

GÜNGÖREN OTO EKSPERTİZ FİYATLARI

Güngören oto ekspertiz fiyatları çok uygun fiyatlarla, garantili ekspertiz imkanlarını sizlere sunuyor.

Bakırköy oto ekspertiz fiyatlarımızı öğrenmek için ARAYINIZ.

www.otoexper.net

Güngören Oto Ekspertiz bir uzman işleminde çoğu yöntem aygıt kullanılıyor.
İlk olarak motor teste alınarak vaziyeti belirleniyor.
Bilgisayar ve eksper fikri ile boya, kaporta, parça ve hasar vaziyetleri ile ilgili rapor hazırlanıyor.
Aracın mekanik yetkinliği ile kaporta ve boya gibi estetik vaziyeti için görüş bildiren eksperlerin değişik olması teklif ediliyor.

Alanında eksper olan ustaların görüşlerinin sonrasında DYNO muayenesi, yol simülasyonu, motor kuvveti, sürtünme kayıpları, tork, şanzıman Aralık ve tekerlek kuvveti ölçümü inceleniyor.
El freni testi ile aracın güvenlik meselesi olup bulunmadığı belirleme edilirken, frenleme ölçümleri hassaslıkla gerçekleştiriliyor.

Oto Ekspertiz Ücretlendirme

Araç expertiz fiyatı, raporu verecek firmaya, uzman kapsamına, vasıta özelliklerine ve bireyin taleplerine göre farklılık gösterebiliyor.
Tam teşekküllü raporlama alım ve satım işlemlerinde önerilirken, kişilerin ek gereksinimleri tarafında yapılacak prosedür paketleri genişletilebiliyor.

Ekspertiz fiyatları belirlenirken müşteriler kalem kalem giderleri ve prosedür bedellerini öğrenebiliyor.
Rapor ayrıntıları, sunu biçimi, görüş bildirecek eksper adedi, eksprlerin ve yöntem aksamın yetkinliği maliyet değişikliklerini gerekçelendiriyor.
Her gereksinime, bütçe ve araca makul bir seçenek bulunabiliyor.

İkinci el vasıta alım satımında hayati ehemmiyet arz eden işlemler için kasko/sigorta sayfasından öneri alabilir, gereksinim duyduğunuzda eksper müşteri temsilcileri aracılığı ile sorularınıza profesyonel cevaplar bulabilirsiniz.

Araç Ekspertiz Merkezi ;

Kaporta Boya 200TL, Motor Mekanik 200TL, Full Ekspertiz 300 TL, Sadece ekim 2020 Yılında Geçerli, Güngören OTO Ekspertiz, Şirinevler OTO Ekspertiz, Yenibosna OTO Ekspertiz, Merter OTO Ekspertiz, Üçyüzlü OTO Ekspertiz, Kocasinan OTO Ekspertiz, OTO Ekspertiz Güngören,

a.

İkinci el vasıta piyasasında olabilecek hileler ve Güngören Oto Ekspertiz saklı kalan kabahatler ardından alıcının mağdur olmasına neden oluyor. alıcı ve satıcının arasında bir yüklenici bir firma vazifiyeti görüyor. Aracı satan kişide vasıta ile ilgili ayrıntılı bilgiyi sahip olmayabiliyor. Kendi sattığı vasıta ile ilgili ayrıntılı malumat vermek işine gelmeyebiliyor.

Ticari çıkarları menfaatleri için ne yazık ki en güvendiğinizden dahi zarar görebiliyorsunuz. Zarar görmemeniz ve mağdur olmamanız için oto uzman gerekmektedir. Güngören Oto Ekspertiz firmasında neler yapılır? Bu görev karşılığında neler gibi programlar alırsınız? Kaporta boya muayenesi ile aracın önceden bir kazaya karışmadığı orijinal boyasının dışında boyanıp boyanmadığı bunun yanında fabrikanın koymuş bulunduğu kaporta aksamının parçalarının değişip değişmediğinin kontrolüdür. Güzel ülkemizde fabrikanın dışında boyanan araçlarda kıymet kayıpları yaşanıyor.

Fabrikanın dışında boyanan araçlarda son model de olsa eski model de olsa şayet kayıpları kaçınılmaz oluyor.
Özellikle de tavan boyasının kıymet kaybına devasa tesiri var. Tavanı boyalı bir vasıta takla atmış muamelesi görüyor. Dolayısıyla kıymet kaybı kaçınılmaz oluyor. Güngören Oto Ekspertiz Tavanı boyalı bir aracı bilmeden satın aldığınızda satarken zarar edebiliyorsunuz. Bunun yanında önceden kazalı bir aracın gelişi güzel onarım edilmesi.

Üşenilip düzgün bir işçilik yapılmaması can ve mal güvenliğinizi de tehlikeye atabilir. Şaselerinde prosedür olan ve düzgün bir işçilik ile onarım edilmeyen Güngören Oto Ekspertiz araçlarda düz yolda giderken sağa ya da sola çekmeler olabilir. Bunun yanında bir ilçe sırasında vasıta ortadan ikiye ayrılabilir. Mutlaka böyle vakaları duymuş ya da görmüşsünüzdür. LİFT üstünde yapan olabildiğimiz kontrollerde aracın altında saklı gizli bir işlem kalmıyor.

b.

Tıkla ara  ; +90 532 423 90 42

Şase uçları davlumbaz içleri gibi çoğu ayrıntıyı eksper elemanımız inceliyor ve rapor ediyor. Liftin dışında boya kalınlık ölçer cihazlar ile boyanın ölçüm kalınlığını ayrıntılı bir şeklinde muayene edip rapor ediyoruz. yapmış olabildiğimiz işlemlerde kötü sürprizler ile karşılaşmamak için oto uzman yaptırmak lazım olur.

Merter Oto Ekspertiz yapan olabildiğimiz bir başka program ise motor vaziyetini muayene edip dyno metre üstünde efor ölçümünü inşa etmek. Dyno profesyonel manada motor efor testlerini inşa etmek yerine imal edilen bilgisayar sistemi ile gayret gösteren nihai teknoloji bir makine.

Dyno ile motor gücünü fren deneme ile frenlerini, süspansiyon deneme ile amortisörlerini
arıza belirleme cihazı ile vasıta beyninde olabilecek bozukluk kayıtlarını bilgisayar test cihazı
ile de aracın kaporta ve boya aksamını kontrolden geçirmek sizin menfaatinize olacaktır.
Son model yeni nesil cihaz ve makineler kullanan

Güngören Oto Expertiz doğru ve net bulgular ile müşterilerine sunu yapıyor.
Yılların birikimi ve deneyimi ile teknolojiyi birleştiren Güngören Expertiz ayrıntılı otomobil , araç ekspertizinde kaliteden taviz vermeden uzman uzman ekibiyle rapor
çıkartıyor. Firmanın uzun senelere dayalı olan geçmişi ve kadro müşterileri emniyet sağlıyor.
2.ci el vasıta alırken Güngören Araç ekspertiz yaptırın içiniz rahat gönlünüz ferah olsun.

Güngören Ekspertiz Hizmeti verdiğimiz Bölgeler;,
Abdurrahman Nafiz Gürman Oto ekspertiz,
 Akıncılar Oto ekspertiz,
Gençosman Oto ekspertiz,
Güneştepe Oto ekspertiz,
Güven Mahallesi Oto ekspertiz,
Haznedar Oto ekspertiz,
Mareşal Çakmak Oto ekspertiz,
Mehmet Nesih Özmen Oto ekspertiz,
Güngören Merkez Oto ekspertiz,
Güngören Sanayi Oto ekspertiz,
Tozkoparan Oto ekspertiz, Merter oto ekspertiz,

Güngören expertiz yapılan testler;
Oto Ekspertiz Testleri,
Motor Gücü Ölçüm,
Kaporta Boya Testi,
Fren Ölçüm Testi,
Süspansiyon Amortisör,
Yanal Kayma Tutuş,
Arıza Tespit Testi,
Motor Kulakçıkları,
Motor Yağ Kaçakları,
Şanzıman Kulakları,
Rot-Rotil Kontrolleri,
Ön Arka Balatalar,
Ön ve Arka Diskler,
Debriyaj Boşluğu,
Lastiklerin Durumu,
Yağ Hava Polen Filtre,
Egzoz Duman Kontrolü,
El Freni Çalışır Testi,
Debriyaj Hidrolik Testi,
Kavrama Kontrolü,
Benzin Depo Kontrolü,
Klima Gaz Kontrolü,