Airbag Kontrolü İstanbul – Ekspertiz

Airbag Kontrolü İstanbul – Ekspertiz

Araçlarda Airbag Kontrolü Nasıl Yapılır.

Araçlarda kişilerin can güvenliğini sağlamak amacı ile emniyet kemeri kadar önemli sistemlerdir. Firmamızda Airbag kontrolü hizmeti bulunmaktadır. 200TL – 300 Tl arası Airbag kontrolü Kameralı sistem ile yapılmaktadır. Araçta airbag Patlak mı?

Araçlarda Airbag Kontrolü

Airbag sistemleri araçlarda kişilerin can güvenliğini sağlamak amacı ile emniyet kemeri kadar önemli sistemlerdir. Firmamızda Airbag kontrolü hizmeti bulunmaktadır.

Araç Alım, Satım Öncesi Tarafsız ve İlkeli Ekspertiz Hizmeti Anlayışı İle. Siz Değerli Müşterilerine En İyi Hizmeti Sunmayı Garanti Etmektedir.

Airbag kontrolü nedir? Airbag sistemleri araçlarda ani fren durumlarında ya da şiddetli kaza anında araçtan savrulmanızı ya da fiziksel olarak çarpmanın etkisi ile vücudunuzun yara almasını engellemeye yarayan faydalı sistemlerdir. Bu sebeple aracınızın Airbag kontrolü işinde uzman kişiler tarafından dikkatlice yapılmaktadır. Bu anlamda firmamızda işinde uzman kişilerle iş birliği yapılarak Airbag kontrol hizmeti verilmektedir. Ekspertiz bir ürünün tekniğini bilen kişi anlamında kullanılmaktadır. Oto ekspertizler bu anlamda araç tekniği ile alakalı bilgi alabileceğiniz güvenilir firmalardır. Ancak firmamız sektörde kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetiyle diğer ekspertiz firmalarından ayrılmaktadır. Firmamız bu çerçevede hizmet verdiği bölgede sıklıkla tercih edilen oto ekspertiz firması olarak hizmetlerine devam etmektedir.

GÜNGÖREN EKSPERTİZ

Airbag Muayenesi Nasıl Yapılır?

Airbag sistemleri araçlarda can güvenliğinizin sağlanabilmesi adına oldukça önemli sistemlerdir. Bu anlamda firmamızda uzman ekibimizle birlikte maksimum dikkat seviyesi ile birlikte Airbag kontrolü yapıyoruz. Airbag kontrolü emniyet kemeri sistemi içinde bulunan kabloların kontrol edilmesi ile mümkündür. Araçların fabrika çıkışlarında airbag sisteminin devreye girmesini sağlayan ani fren sensörleri bulunmaktadır. Airbag arızalı mı? Araçlarda bulunan bu sinyal mekanizmasının aracın beynine uyarı göndermesi ile birlikte airbag sistemleri devreye girer. Sensörün araç beynine sinyal göndermemesi durumunda bu durum airbag arızası olarak kabul edilmektedir. Airbag arızaları herhangi bir kaza anında hayatınıza mal olacağı için bu airbag kontrolünün düzenli şekilde yapılması gerekir. Yeni araç alımlarında alacağınız ekspertiz raporu aracın bütün teknik arızalarını size sunmaktadır. Bu sebeple yeni aldığınız araçta airbag sisteminin olup olmadığını ya da çalışır durumda olduğunu yeni alacağınız ekspertiz raporu sayesinde öğrenebilirsiniz. Airbag patlak mı? Firmamızdan alacağınız ekspertiz airbag muayenesi hizmeti sayesinde araçta bulunan airbag sisteminin daha önce patlayıp patlamadığını yani aracın şiddetli bir kaza geçirip geçirmediğini tespit edebilirsiniz. Bu anlamda firmamız size en güvenilir ve en açık raporu sunmaktadır. Güngören oto Ekspertiz.

Araca Direnç Attırmak

Ekspertiz raporları aracın tüm teknik arızalarını size sunsa da bazı durumlarda kişiler bu ekspertiz raporunun yanıltıcı olmasına sebep olmaktadır. Araçta direnç var mı? Araca direnç atmak airbag sensörlerini yanılttığından bu sebeple oldukça tehlikeli bir durumdur. Airbaglere direnç atılmış mı? Airbaglere direnç atılması araçta bulunan emniyet kemeri sistemlerinde bulunan airbag uyarıcı sensörünün yapay bir direnç yöntemi sebebiyle olmasa da varmış gibi görünmesini sağlamaktadır. Bu anlamda araçta bulunan airbag arızalı ise ya da ikinci bir durum olarak araçta hiç yoksa bile varmış gibi görünmesini sağlamaktadır. Ancak firmamızdan alacağınız airbag muayene hizmeti sayesinde araçta direnç varsa bile bunun tespiti kolayca yapılmaktadır. Araçta direnç olması sürücülerin herhangi bir kaza anında hayati tehlike ile karşı karşıya kalmalarına sebep olur, bu sebeple uzman kadromuz airbag muayene konusunda dikkatle ve özenle çalışmaktadır. Airbag açmış mı? Firmamızdan alacağınız airbag kontrol hizmeti sayesinde Airbaglerin daha önce açılış açılmadığının da tespiti yapılmaktadır. Bütün bu tespitlerin yapılabilmesi adına airbag kontrol paketi hizmetimiz tüm arızaların raporlanması konusunda size fayda sağlayacaktır. Firmamız kaliteli ve güvenilir hizmeti ile uzun yıllardır sektöründe müşteri memnuniyeti konusunda olumlu bir isim yaparak varlığını sürdürmektedir. Airbag kontrol yapan ekspertiz İstanbul firmaları arasında hizmet veren firmamız güvenilirliği ile öne çıkmaktadır. Kaza durumlarından ya da yeni araç alımlarından sonra kişilerin uğradıkları ilk durak firmamızdır.

Airbag KontrolüKm Kontrolü, Otoeksper.net tarafından yapılmıştır.

Airbag kontrolü nasıl yapılır?,

Airbag kontrolü nedir?,

Orjinal Airbag nasıl anlaşılır?,

Airbag arızası nasıl anlaşılır?,

AİRBAG KONTROLÜ yapan ekspertiz,

AİRBAG KONTROLÜ,

 

Red airbag light on car dashboard. 3D rendered illustration.

Airbag kontrolü yapan ekspertiz İstanbul,

Otoexper.com.tr Airbag Kontrolü,
Otoexper.net airbag kontrolü,
Airbag kontrolü yapan ekspertiz firmaları,
Airbag kontrolü yapan Ekspertiz istanbul,
Airbag üretim tarihi nerede yazar,
Bahçelievler airbag kontrolü,
Zeytinburnu airbag kontrolü,
Güngören airbag kontrolü, Bakırköy Airbağ kontrolü, Topkapı Airbag Kontrolü, Bagcılar Airbag Kontrolü, Esenler Airbag Kontrolü, Merter Airbag Kontrolü, 

Tıkla ara ; +90 532 423 90 42

 • Obd  Cihaz ile Aracın Elektronik Hataları kontrolü
 • Lift üzerinde Alt Motor Kontrolleri,
 • Lift üzerinde Ön Takım Boşluk Kontrolleri,
 • Kaporta Kontrolü,
 • Boya Kontrolü,
 • Fren Testi,
 • Süspansiyon Testi,
 • Yanal Kayma Testi,
 • Lift Üzerinde Yürüyen Aksam Kontrolleri,
 • Lastik hava ve yeterlilik Testi, Akü Güç testi ,
 • İç Ekspertiz kontrolü,
 • Dış ekspertiz kontrolü,
 • Kaporta Değişen Kontrolleri,
 • Mekanik Durum ve Mekanik Aksamların Kontrolü,
 • DYNO Motor Testi,
 • Conta testi, HO2 isteğe bağlı Aracın Motor Kapağında ağır Hasar kontrolu,
 • Merter oto ekspertiz

 • Güngören Ekspertiz Hizmeti verdiğimiz Bölgeler;,

  Abdurrahman Nafiz Gürman Oto ekspertiz,

   Akıncılar Mahallesi Oto ekspertiz,

  Gençosman Oto ekspertiz,

  Güneştepe Oto ekspertiz,

  Güven Mahallesi Oto ekspertiz,

  Haznedar Oto ekspertiz,

  Mareşal Çakmak Oto ekspertiz,

  Mehmet Nesih Özmen Oto ekspertiz,

  Güngören Merkez Oto ekspertiz,

  Güngören Sanayi Oto ekspertiz,

  Tozkoparan Oto ekspertiz, Merter oto ekspertiz,

 • www.otoexper.net Araç Ekspertiz Merkezi ;

  Kaporta Boya 250TL Motor Mekanik 250TL, Full Ekspertiz 400 TL, Sadece Mart Ayında Geçerli. Güngören OTO Ekspertiz, Şirinevler OTO Ekspertiz, Yenibosna OTO Ekspertiz,. Merter OTO Ekspertiz, Üçyüzlü OTO Ekspertiz, Kocasinan OTO Ekspertiz, OTO Ekspertiz Güngören,

 • Güngören oto expertiz yapılan testler;
  Oto Ekspertiz Testleri,
  Motor Gücü Ölçüm,
  Kaporta Boya Testi,
  Fren Ölçüm Testi,
  Süspansiyon Amortisör,
  Yanal Kayma Tutuş,
  Arıza Tespit Testi,
  Motor Kulakçıkları,
  Motor Yağ Kaçakları,
  Şanzıman Kulakları,
  Rot-Rotil Kontrolleri,
  Ön Arka Balatalar,
  Ön ve Arka Diskler,
  Debriyaj Boşluğu,
  Lastiklerin Durumu,
  Yağ Hava Polen Filtre,
  Egzoz Duman Kontrolü,
  El Freni Çalışır Testi,
  Debriyaj Hidrolik Testi,
  Kavrama Kontrolü,
  Benzin Depo Kontrolü,
  Klima Gaz Kontrolü,